هفته ایجنت و مرزبان مبارک
سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 12:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی لژیون سوم | ( نظرات )

به مناسبت هفته ایجنت و مرزبان طی مراسمی پس از صحبت های ایجنت محترم از مرزبانان شعبه کاسپین تقدیر به عمل آمد.

سلام دوستان محمدرضا هستم یک مسافر؛

هدفمان در این جلسه بیشتر یک دورهمی است تا از زحمات مرزبان‌های عزیز که از نیروهای اجرایی شعبه هستند تشکر و قدردانی کنیم. از وقتی‌که کرونا شروع شد و شیوع پیدا کرد، هر چند هفته یک بار سعی کردیم که کارگاه آموزشی برگزار بشود؛ در ابتدا گفتند که برگزار نشود و مجدد گفتند که لژیون‌ها تقسیم و در روزهای خاص تشکیل شوند و در مقطعی گفتند که نه کارگاه آموزشی برگزار شود و نه لژیون حضوری فقط لژیون‌ها به‌صورت مجازی برگزار شوند. وقتی‌که من می‌خواهم به کمک راهنماها اعلام کنم که لژیون‌ها مبنی بر محدودتر شدن به‌صورت مجازی درآمده یا که بگویم از این به بعد کارگاه آموزشی نداریم یا لژیون برگزار نشود برایم سخت است ولی الآن شرایط کرونا در اغلب مناطق قرمز است و قزوین از اولین شهرهایی بود که فوق قرمز اعلام شد.

بین شعبات کنگره 60، بعضی شعبات ضعیف عمل می‌کنند؛ هفته قبل آقای مهندس اعلام کردند دو شعبه تعطیل شوند و این موضوع چه برای تازه‌وارد آن شعبه و چه برای ایجنت آن سنگین است. برای استاندارها و فرماندارها هم در یک شهری که وضعیت کرونا در آن قرمز و یا فوق قرمز شود یک جورهایی سنگین است و دوست دارند که هر چه سریع‌تر از این وضعیت خارج شوند. از عده‌ای دوستانم شنیده‌ام که در برخی مناطق،مکان های شلوغ را پلمپ کرده‌اند خیلی از این شهرها هستند که فرماندار یا شهردار یا نیروی انتظامی، کنگره ۶۰ را نمی‌شناسد ولی شعبه ما با اکثر مسئولین اعم از استانداری، نیروی انتظامی، نماینده قزوین در مجلس، مسئولین قضایی شهر و... تعامل داشته و در قزوین، کنگره ۶۰ بیشتر شناخته شده است به همین دلیل ما زیر نظر می‌باشیم و سریع موردنقد قرار می‌گیریم. کنگره ۶۰ با جاهای دیگری که مردم جمع می‌شوند فرق می‌کند؛ ما در حد توان، هم پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم و هم اینکه کار درمان را انجام می‌دهیم. در جمعی حضور داشتم که می‌گفتند: «مراسم مذهبی و مساجد تعطیل است چرا شما به کنگره می‌روید»؟! من در جواب گفتم: اگر کسی ۳۱ سال به مراسم عزاداری نرود اتفاق خاصی نمی‌افتد ولی کنگره بیمارستان است اگر ما نرویم و تعطیل کنیم خیلی اتفاقات می‌افتد به‌طور مثال لژیون‌های تازه تأسیس و تازه واردینی که راه‌های درمان مختلفی را تجربه کرده‌اند و نتیجه نگرفته‌اند با هزار امید و آرزو به این مکان آمده‌اند؛ حال با تعطیلی، خیلی اتفاقات برایشان می‌افتد به همین دلیل ما خیلی دست‌به‌عصا جلو می‌رویم که هم کنگره تعطیل نشود و هم دوستان بتوانند آموزش بگیرند و به درمان برسند. نباید شرایطی پیش بیاید که این مکان پلمپ شود که اگر در این شرایط مکانی پلمپ شود دیگر باز نخواهد شد شرایط بسیار خاص است و می‌خواستم که شما هم در جریان باشید.

آقا کوروش، هم دیده‌بان و هم به‌نوعی مسئول شعبه قزوین هستند؛ آقای مهندس هر موقع بخواهند اطلاعاتی در مورد شعبات قزوین کسب کنند با آقا کوروش صحبت می‌کنند یا اگر مسائلی در مورد شعبات قزوین باشد با ایشان در میان می‌گذارند؛ طی آخرین صحبتی که من با ایشان داشتم این قرار شد که روز سه شنبه با مسئولین بهداشت صحبت داشته باشیم تا ببینیم نتیجه چه می‌شود. ما بیکار ننشسته‌ایم و فعالیت خودمان را می‌کنیم؛ ما در کل پیگیر مسائل کنگره درزمینهٔ کرونا هستیم. ما قبلاً هفته‌ای سه روز کارگاه آموزشی داشتیم هفته‌ای سه روز لژیون حضوری داشتیم جمعه‌ها به پارک می‌رفتیم و مدام با کنگره و آموزش عجین بودیم حالا با شرایط پیش‌آمده برای تازه واردین در فضای مجازی قدری سخت است.

 موضوع بعدی انتقال مکان شعبه به‌جای دیگر است؛ احتمالاً تا یکی دو ماه آینده اینجا را تخلیه می‌کنیم و به مکان دیگر می‌رویم. مکانی دیده‌شده و مورد تأیید قرارگرفته،  از همه دوستانی که ما را در این امر یاری کردند بی‌نهایت سپاسگزارم.

تا چند روز آینده انتخابات مرزبانی داریم؛ همه دوستانی که در جلسه حضور دارند بدون شال نیستند و همه خوب می‌دانید که ما از گذرگاه‌های سختی عبور کرده‌ایم؛ این برنامه‌های مجازی نباید در استواری ما خللی ایجاد بکند وقتی‌که این شال به گردن تک‌تک ما افتاده مسئولیت به گردن ما دارد و هر رنگ شال، مسئولیت خودش را دارد وقتی‌که ما مسئولیت قبول کردیم یک سری چیزها برایمان وظیفه می‌شود .

دوستانی که کارت کنگره ندارند نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند و ما چند وقت پیش اعلام کردیم و به اطلاع رساندیم که جهت تمدید کارت خودشان اقدام کنند. در تاریخ 1399/08/01 انتخابات مرزبانی داریم و انتخابات هم تحت هر شرایطی برگزار خواهد شد؛ جهت این‌که شلوغ نگردد و تراکم ایجاد نشود، برای هر لژیون جهت رأی‌گیری، ساعت، مشخص می‌شود. خانم‌های همسفر نیز همان روز می‌آیند و رأی می‌دهند .

 همه بدانند و راهنماها انتقال بدهند که به کسانی رأی بدهند که در ایام مرزبانی پای‌کار باشند؛ اینکه شخص داخل لژیون ما باشد یا نباشد مهم نیست و فرقی نمی‌کند. به کسی رأی بدهند که آن مرزبان، در تمام شرایط داخل کنگره حضورداشته باشد.

موضوع بسیار مهم دیگر، مسئله گلریزان است که شکر خدا در همه مراسمات گلریزان، ما شرایط خوبی داشتیم؛ امیدوارم که امسال هم به همین منوال پیش برود. الآن هم که مدتی تا گلریزان مانده از هفته گذشته ده نفر با من صحبت کردند برای لژیون سردار و دو نفر دنور داشته‌ایم؛ انشالله دنورهای دیگر هم داریم.

از همه عزیزان سپاسگزارم که در همه شرایط همراه و همگام با کنگره بودید و یاری رسانده‌اید؛ هفته مرزبان و ایجنت را تبریک می‌گویم.


سلام دوستان منوچهر هستم یک مسافر؛

از روزی که وارد کنگره شده‌ام همه قصه همین بود که چگونه می‌توانم روی نقطه تحملم کارکنم. مرزبانی جایی است که آقای مهندس می‌گوید پای‌برهنه روی آتش گذاشتن و راه رفتن است؛ مرزبانی جایی است که مدام درگیر هستی.

 

سلام دوستان فرامرز هستم یک مسافر؛

این هفته را به همه مرزبان‌ها تبریک عرض می‌کنم و این صحبت آقای مهندس که روی آتش گداخته راه رفتن؛ من اول به این موضوع فکر می‌کردم و می‌گفتم یک مرد شال به دور گردنش انداخته و فقط در محیط شعبه پایین و بالا می‌رود این راه رفتن روی آتش دیگر چیست؟! ولی اینجا برای من ثابت شد که مرزبان همیشه باید با روی باز و بامحبت باکسانی که وارد کنگره شده‌اند برخورد کند؛ این همان مسئله است و از همه ممنونم که با ما همکاری لازم را داشتند.

 

سلام دوستان هادی هستم یک مسافر؛

من هم به‌نوبه خودم این هفته را به همه مرزبان‌ها تبریک می‌گویم خیلی خوشحالم که در این مدت ۱۴ ماه خدمتگزار کنگره بودم و جزو انگشت‌شمار مسافرانی بودم که این جایگاه را تجربه کردند و با کمک شما عزیزان توانستم آموزش بگیرم اگر کم و کاستی وجود داشت از همه حلالیت می‌طلبم.

 

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر؛

من در ابتدا خدا را شکر می‌کنم که توانستم این دوره را تجربه کنم؛ تجربه این جایگاه را مدیون آموزش‌های امیر آقا هستم که آن عشق و شوق را در من به وجود آورد. آقا محمدرضا؛ خیلی دوست داشتم داخل لژیون شما باشم و آموزش بگیرم و شکر خدا در مرزبانی در محضر شما آموزش گرفتم و در خدمت شما بودم.

شاید من هم در دوره مرزبانی آن عمل سالمی را که باید انجام ندادم و در اینجا از افرادی که هستند و یا نیستند عذرخواهی می‌کنم. در پایان دوره مرزبانی هم خوشحالم و هم ناراحت؛ ناراحتی‌ام بابت این است که جایگاه خدمت‌گزاری‌ام به‌پایان می‌رسد و خوشحالیم بابت این است که به من اجازه داده شد در کنار اساتید، آموزش بگیرم و تمام تلاشم این است که این زنجیره خدمتی‌ام در کنگره قطع نشود و در جایگاه‌های دیگر بتوانم خدمت کنم.

 

سلام دوستان عبدالله هستم یک مسافر؛

هفته ‌ایجنت را به آقا محمدرضا تبریک می‌گویم؛ من از دیشب دیگر کامل درک کردم که دوره مرزبانی‌ام تمام‌شده و از صبح هم یک حال دیگری داشتم. خیلی خوشحالم که در این جایگاه بودم و آن را تجربه کردم؛ از وقتی‌که به مرزبانی آمدم زندگی من دچار تغییرات زیادی شد. در آخر از دوستان می‌خواهم اگر بدی دیدند ببخشند.


تایپ:  مسافر عباس رابط سایت لژیون 15

 تنظیم: مسافر مهدی

عکس: مسافر محسن


نمایندگی کاسپین

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مناسبت ها، گزارش تصویری،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جواد لژیون۹ دوشنبه 28 مهر 1399 21:31
هفته ایجنت و مرزبان بر این عزیزان مبارک
رضا رعیت رهجوی آقا محمد رضا جمعه 25 مهر 1399 22:57
تبریک وتشکر وقدردانی از گروه بزرگوار مرزبانی وهمچنین قدر دانی و تشکر ویژه از ایجنت محترم آقا محمد رضای عزیز
مسافر داود لژیون یکم پنجشنبه 24 مهر 1399 15:29
تبریک به همه عزیزان گروه مرزبانی و اینجنت محترم اقا محمد رضا
مسافر داود لژیون یکم پنجشنبه 24 مهر 1399 15:29
تبریک به همه عزیزان گروه مرزبانی و اینجنت محترم اقا محمد رضا
مسافر داود لژیون یکم پنجشنبه 24 مهر 1399 15:29
تبریک به همه عزیزان گروه مرزبانی و اینجنت محترم اقا محمد رضا
رضاسبزعلی زاده پنجشنبه 24 مهر 1399 14:08
سلام و خدا قوت خدمت همه عزیزان و عرض تبریک به مناسبت هفته ایجنت و مرزبان
امیر صادق لژیون پنجم پنجشنبه 24 مهر 1399 09:51
سلام و عرض ادب خدمت همه خدمتگذاران کنگره هفته مرزبان و ایجنت را بشما بزرگواران تبریک عرض میکنم همیشه سلامت باشید
مسافر وهاب ل یکم، کاسپین(قزوین) پنجشنبه 24 مهر 1399 08:18
هفته ایجنت، و مرزبان راخدمت این عزیزان تبریک عرض می کنم
داود بادپیما لژیون 4 پنجشنبه 24 مهر 1399 01:00
این هفته ایجنت ومرزبان را خدمت آقای محمد رضا و خانواده ایشان تبریک میگویم و همچنین خدمت مرزبان تبریک میگویم.انشالله جایگاه بالاتر
مسافر محسن لژیون ۴حسین قاری پنجشنبه 24 مهر 1399 00:03
خدا قوت به ایجنت و همگی مرزبانان عزیز .خداوند هر آنچه میخواهید به شما عطا کنه که واقعا نیرو و انرژی دو چندان برای ما هستید..
چهارشنبه 23 مهر 1399 17:13
سلام نیت هستم هفته ایجنت ومرز بانی را تبریک عرض میکونم
مسافر رمضان لژیون یازدهم چهارشنبه 23 مهر 1399 12:38
سلام این هفته را خدمت جناب محمدرضا ایجنت محترم شعبه کاسپین و مرزبان محترم شعبه تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید
مسافر کامبیزلژیون14 چهارشنبه 23 مهر 1399 10:27
تشکر از اینجت عزیز و ازمرزبانهای عزیز
مسافر امین لژیون۶کاسپین چهارشنبه 23 مهر 1399 09:06
خدا قوت به تمامی عزیزان انشالله خیر و برکت تو زندگی همتون دو چندان بشه
رهجوی حمید اقا جواد چهارشنبه 23 مهر 1399 08:00
این هفته قشنگ روبه اقامحمدرضای عزیزوهمه مرزبانان تیریک عرض میکنم.جلسه باحس وحال خوبی بود.
رضاحقگورهجوی اقارضا چهارشنبه 23 مهر 1399 07:14
سلام وخداقوت.تبریک این هفته به شماعزیزان دوست داشتنی وپرتلاش
نورعلی لژیون یازدهم چهارشنبه 23 مهر 1399 06:48
تبریک به ائجنت محترم مرزبانان عزیز زحمتکشان همیشه در صحنه آمده هستن خسته نباشید
نوراله لژیون ۲ چهارشنبه 23 مهر 1399 00:12
تشکر از ایجنت عزیز ومرزبانهای عزیز
محمد مهدی لژیون یکم چهارشنبه 23 مهر 1399 00:05
لذت بردیم و استفاده کردیم از مطالب انشالا در جایگاه های بالاتر خدمت کنید هفته ایجنت و مرزبان و اسیتانت مبارک شما باد
علی 107لژیون2 سه شنبه 22 مهر 1399 23:44
خدا قوت به همه مرزبانهای عزیز و ایجنت عزیز وتبریک این هفته به همه این عزیزان
عقیل لژ یون ۱۱ سه شنبه 22 مهر 1399 23:12
این هفته زیبا روبه ایجنت محترم آقامحمدرضاودوستان زحمتکش مرزبان شعبه تبریک عرض میکنم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق وپایدار باشید
سینا ل یکم سه شنبه 22 مهر 1399 22:55
این هفته زیبا رو خدمت تمام عزیزان تبریک عرض میکنم امیدوارم همیشه خدمتگذار کنگره باشن
مسافر عارف لژیون نهم سه شنبه 22 مهر 1399 22:31
سلام خدا قوت خدمت آقا محمد رضا ایجنت محترم ومرزبانان محترم خسته نباشید این هفته را به تک تک عزیزان تبریک میگم
مسافر پژمان لژیون نهم راهنما محمد رضا کاسپین سه شنبه 22 مهر 1399 22:26
سلامو درود به تمام اعضای زحمت کش که در جایگاه خودشون دارن فعالیت میکنن مخصوصا به ایجت و مزربانان عزیز که احترام و حرمتشون برای من دوستانم با ارزش هستش خدا قوت
عباس مسافر ل۴قاری سه شنبه 22 مهر 1399 22:22
تبریک خدمت ایجنت ومرزبانان محترم روزتان مبارک
خشنودل15کاسپین سه شنبه 22 مهر 1399 20:23
با سلام و عرض تبریک این هفته با شکوه رو خدمت آقا محمد رضا ایجنت محترم و مرزبانان گرامی شعبه کاسپین و خدا قوت به شما بزرگواران عزیز
محمود رحمانی لژیون 15 کاسپین سه شنبه 22 مهر 1399 19:30
با سلام وعرض ادب خدمت آقا محمد رضا ایجنت محترم و مرزبانان عزیزآقایان فرامرز/منوچهر/هادی/عبداله هفته ایجنت و مرزبان را تبریک عرض میکنم.انشا الله که به صورت پاکت هم قدر دان زحماتشان خواهیم بود.
مهدی ا لژیون دوم سه شنبه 22 مهر 1399 19:24
تبریک این هفته خدمت شما بهترین هااا
همسفر فاطمه ل 8 کاسپین سه شنبه 22 مهر 1399 17:12
عرض تبریک این هفته با شکوه خدمت آقا محمدرضا ایجنت محترم و مرزبانان گرامی شعبه کاسپین و خداقوت ویژه به شما بزرگواران
مستدام باشید
خدا قوت به گروه سایت نمایندگی
عباس ل ۱۵ کاسپین سه شنبه 22 مهر 1399 16:29
سلام و عرض ادب خدمت آقا محمد رضا و همه مرزبانهایه محترم ،، خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات