بازسازی شهر وجودی
چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 08:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی لژیون سوم | ( نظرات )
مسافر محمد به مدت 1 سال و 35 روز است که به رهایی رسیده؛ مسافر ابراهیم 10 ماه است که سفر می کند و میزان مصرف روزانه او هم اکنون 1 گرم 10 روز می باشد؛ مسافر مجید در چهارمین ماه سفر خود می باشند که روزانه 6 سی سی مصرف شربت OT دارند. همگی این عزیزان با روش درمان DST و داروی درمان OT با راهنمایی مسافر محمد حسنی ها سفرکرده اند. آخرین آنتی ایکس مسافر محمد: تریاک، مسافر ابراهیم: شیره و مسافر مجید: هروئین بوده است. این عزیزان برای خود یک رشته ورزشی را نیز انتخاب کرده اند؛ مسافر محمد و ابراهیم: فوتسال و مسافر مجید : شنا.


سلام دوستان محمد هستم یک مسافر؛


لطفا کمی برایمان از دستور جلسه این هفته یعنی «سیستم ایکس» بگویید:

در سیستم جسم انسان چند ارگان اصلی وجود دارد مانند سیستم قلب و عروق، گوارش، ریه‌ها و... . می‌توان گفت سیستم شبه افیونی یا سیستم ایکس بدن از همه‌ی این ارگان‌ها مهم‌تر است؛ زیرا این ارگان‌ها از طریق سیستم عصبی هدایت و کنترل می‌شوند و تمام موضوعات آنها ازجمله تغذیه و تکثیر، به‌دست سیستم ایکس، عصبی یا هورمونی بدن است. نقل و انتقالاتی که بین دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد یا نقل و انتقالات دستگاه‌ها با دستگاه عصبی مرکزی، از طریق این سیستم اداره می‌شود به همین جهت به نظر من دستگاه عصبی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین دلیل ما در کنگره به تقویت سیستم ایکس بدن خیلی اشاره می کنیم و اولین کاری که رهجو بعد از وارد شدن به کنگره انجام می‌دهد بازسازی همین سیستم است؛ چون اگر این بازسازی را خوب انجام ندهد، ناخودآگاه سیستم روان آن شخص هم تقویت و احیاء نمی‌شود درنتیجه جهان‌بینی یا نوع نگرش آن فرد به درمان، خود و جهان پیرامونش شکل درستی پیدا نمی‌کند.

پس اولین و مهم‌ترین قدمی که در کنگره برداشته می‌شود، بازسازی سیستم ایکس است و اگر قدم اول درست برداشته شود، قدم‌های دیگر نیز به خوبی برداشته خواهند شد.


سلام دوستان محمد هستم یک مسافر؛

با توجه به تجربه ترک‌های متعددی که داشتید؛ به نظر شما فرق «ترک» و «درمان در کنگره60» چیست؟

اول اینکه سیستم ایکس ما کاملاً ازهم‌پاشیده شده بود به قول محمد آقا راهنمای خودم که فرمایش می‌کردند در آن چند سال اول که احساس خماری و اعتیاد ندارید، سیستم ایکس شما هنوز مشغول به‌کار است متوجه نمی‌شوید که معتاد شده‌اید؛ «موقعی متوجه می‌شوید که سیستم ایکس ازکارافتاده و نیاز دارید که سیستم ایکس را فعال کنید». من دو سال در یکی از NGOها پاک بودم ولی بعد از دو سال دوباره مواد زدم چون روی جهان‌بینی‌ام کار نشده بود دو سال پاک بودم ولی داخل جمعی که می‌رفتم نمی‌توانستم خودم را کنترل کنم و خودبه‌خود می‌رفتم جلو و یک دود یک دود می‌کشیدم .

من با معرفی و اصرار برادرم وارد کنگره شدم روز اول پیش خودم گفتم که من خیلی از این جاها رفته‌ام و نتیجه نگرفته‌ام و همه‌جا یکی است راهنمای سه جلسه اول من آقا رضا بودند که انشاالله خداوند سلامتشان بدارد که من را خیلی خوب راهنمایی کردند روز اول که آمدم کنگره خمار خمار بودم از ترس اینکه مبادا نگویند که تریاک کشیده‌ای و اینجا آمده‌ای، فکر می‌کردم کنگره مثل جاهایی است که قبلاً می‌رفتم تا اینکه آقا علیرضا به من گفت چرا اینقدر داغانی و من هم روم نمی‌شد بگویم که خمارم از من پرسید که چندروزه نکشیده‌ای گفتم یک روز ایشان گفتند اینجا آدم خمار نمی‌خواهیم برو هر وقت نشئه بودی، جلسه بعد بیا پیش خودم گفتم عجب جایی آمده‌ام در همان جلسه بود که کاملاً جذب شدم و از جلسات بعد آمدم و ماندگار شدم. محمد آقا راهنمایم گفتند که باید سرت را با سر راهنما عوض کنی یعنی تفکرات قبلت را بیرون بریزی و آنچه که راهنما می‌گوید انجام بدهی کم‌کم جهان‌بینی روی من اثر گذاشت و پیش خودم گفتم که سال‌ها من با تفکر خودم زندگی کردم ولی این بار با تفکر راهنمایم جلو بروم و ببینم که چه می‌گویند واقعاً هم این کار را کردم و کل دستورات راهنمایم را عملی کردم هرگونه خدمات راهنمایم گفتند انجام دادم با توجه به اینکه شرایط کاری‌ام شیفتی بود همیشه یا مرخصی می‌گرفتم یا با همکارانم جابجا می‌کردم تا از کلاس و آموزش دور نمانم واقعاً درمان در کنگره ثابت‌شده است همین راه‌اندازی سیستم ایکس  ازلحاظ علمی ثابت‌شده است اگر مواد موردنیاز بدن از بیرون تأمین شود سیستم ایکس داخلی بدن از بین می‌رود و تا سیستم ایکس بدن راه‌اندازی شود یک سری مراحل را باید گذراند آقای مهندس دژاکام یک کشف بزرگی کرده‌اند و باید سپاسگزار زحمت ایشان بود .

 

در مورد بیماری که داشتید صحبت کنید !!

بیماری که من داشتم میگرن بود و سردردهای شدید آبریزش بینی بود هرروز صبح آن‌قدر عطسه می‌زدم که ازخودبی‌خود می‌شدم و تا نیم ساعت این حالت ادامه داشت به محمد آقا گفتم؛ ایشان گفتند که یک مدت سفر کن بهتر می‌شوی و راهنمایی‌ات می‌کنم اوایل سفر به همین منوال بود بعد از دو ماه آرام‌آرام بهتر شدم بعدازاین مدت با دی سپ آشنا شدم و طبق برنامه صبح ناشتا یک قاشق را با یک لیوان آب می‌خوردم بعد از مدتی طوری شد که من فکر می‌کردم چنین بیماری نداشته‌ام الآن صبح‌ها بسیار راحتم و شرایط قبلی تکرار نمی‌شود و این هم از مزیت‌های دی سپ است که به من کمک کرده.

 

سلام دوستان ابراهیم هستم یک مسافر؛


شما به مدت 30 ماه سقوط آزاد بودید؛ تفاوت آن 30 ماه که سقوط آزاد بودید و الان که در کنگره هستید چه بوده است؟

آن سی ماهی که من ترک کرده بودم جهان‌بینی نداشتم و واقعیتش هر وقت مراسمی می‌شد مثلاً عروسی می‌شد هوس می‌کردم که مواد مصرف کنم، اگر برادرانم و خانواده به‌اجبار من را ازآنجا دور نمی‌کردند من مصرف می‌کردم، اما الآن که آمدم کنگره، قبل همین ماه محرم عروسی داشتیم و در خانمان ده تا پیک‌نیک روشن بود و همه در حال مصرف بودند ولی من انگارنه‌انگار و هیچ وسوسه‌ای سراغم نیامد تا صبح هم پیشم مصرف کردند و همه‌شان از این‌که من اینجا نشستم پیششان و میلی به مصرف ندارم تعجب کرده بودند.

در کمپ ترک کردن با در کنگره بودن خیلی فرق دارد.

 

پس به نظر شما در کنگره واقعاً به درمان می رسید؟

بله واقعاً همین‌طور است، خدا ما را چقدر دوست دارد که به کنگره آمدیم.

 

امروز تولد سومین سال رهایی دوتا از دوستان لژیونی شما بود؛ چه حسی داشتید؟

خیلی خوشحالم، خیلی احساس خوبی داشتم و با خودم می‌گفتم کاش من هم بیایم و جای این دوستان باشم، که به امید خدا میایم و به آن مرحله هم می‌رسم خیلی دوست دارم اینجا تولد بگیرم.

 

چیزی هست که دوست داشته باشید بگید؟

واقعیتش کنگره را خیلی دوست دارم، دوست دارم در کنگره ماندگار بشم و خدمت کنم.

 

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر؛

 

چگونه سی دی گوش می‌دهید؟ کدام سی‌دی‌ها بیشتر روی شما تأثیر گذاشته؟ 

سی دی زیاد گوش می‌دهم، سی دی اتوبوس، حس و اهمیت خواب شب. 

 

یک نکته‌ای که در این سی‌دی‌ها بیشتر روی شما تأثیر گذاشته را بگویید؟ 

اهمیت خواب شب خیلی برایم جالب بود؛ من خودم خیلی شب‌ها تا ساعت چهار پنج صبح بیدار بودم، از آن‌طرف تا ظهر می‌خوابیدم. وقتی این سی دی را گوش دادم آمدم پله‌پله ساعت خوابم را تنظیم کردم، مثلاً اگر ساعت پنج صبح می‌خوابیدم، کردمش ساعت سه صبح، بعد کردم ساعت یک بعد همین‌طوری نم‌نم خوابم شد ساعت ده شب. وقتی این کار را کردم با شربت بیشتر نشئه می‌شدم و معدم بهتر کار می‌کرد و دقیقاً داشتم احساس می‌کردم که به خاطر خوابم بوده، اصلاً تو رفتار و اخلاقم خیلی تأثیر گذاشته بود. من قبلاً اصلاً نمی‌دانستم خواب شب می‌تواند روی ریزش موهای من یا پوست من تأثیرگذار باشد، من پوستم لک ساز بود الآن خیلی بهتر شده، حتی پیش دکتر هم رفتم کلی دارو داد، ولی نتوانست کاری بکند، اما با گوش دادن به همین سی دی و اجرایی کردن کمی از آن دیدم پوستم ازاین‌رو به آن رو شد.

 

شما یک‌بار در کنگره سفرتان را خراب کردید و مجدداً سفر می‌کنید؛ آیا در سفر قبلی هم این سی دی ها را گوش می‌کردید؟ 

اصلاً. نه سی دی گوش می‌کردم نه دفتر می‌نوشتم، ولی الآن هم دفتر می‌نویسم هم سی دی گوش می‌دهم، خب خیلی تأثیر دارد، اینکه سی دی را می‌نویسی قشنگ مطالبش ملکه ذهنت می‌شود. فقط امیدوارم که این بار بتوانم به رهایی برسم.

 

قبل از اینکه به کنگره بیایید ترک دیگری هم داشتید؟ 

بله یک‌بار کمپ رفتم خوابیدم که بعد از بیرون آمدن یک هفته بعدش مجدداً مواد مصرف کردم، اصلاً این‌قدری حالت افسردگی و خستگی داشتم که فاز خودکشی گرفته بودم، یک بارم که خانه تصمیم گرفتم خودم ترک کنم که واقعاً عذاب کشیدم.

 

چیزی هست که دوست داشته باشید بگویید، چیزی که اگر یک شخص مصرف‌کننده در سایت جستجو کرد و مطلب شما را دید بخواهد اعتیادش را درمان کند؟ 

چیزی که بخواهم بگویم این است که در اعتیاد اولش خیلی لذت می‌بردم، احساس می‌کردم یک ماده‌ای پیدا کردم اصلاً جادویی که فقط این می‌تواند من را آرام کند، ولی رفته‌رفته یک‌جوری شد که وقتی در آینه خودم را نگاه می‌کردم از خودم بدم می‌آمد، چون من قبلاً ورزشکار بودم ورزش می‌کردم، که دو بار قهرمان پرورش اندام قزوین شدم، تو شهر کرج دوم شدم، دو بار هم قهرمان طناب‌کشی کشور شدم و از وزن 110کیلو آمدم رسیدم به وزن 65کیلو.

وقتی کاملاً دراعتیاد افتادم، رفتم خانه مجردی گرفتم، مأمور از دور می‌دیدم اصلاً قفل می‌کردم، یادم است یک‌بار دعوا کردم یک‌شب رفتم بازداشتگاه و فقط از این می‌ترسیدم که خماری را چه‌کار کنم و اصلاً به این فکر نمی‌کردم که پرونده دعوام چه می‌شود!؟

مغازه داشتم وقتی مشتری می‌آمد مغازه و قیافه داغان من را می‌دید بدش می‌آمد؛ مغازه منم مواد غذایی بود خب مشتری وقتی منو با آن اوضاع می‌دید حق داشت چیزی نخرد و برود و همه این‌ها ضررهایی بود که اعتیاد به من زد.


مصاحبه کنندهرابط سایت لژیون 5 مسافر امیرصادق

تایپ: مسافر مهدی رابط سایت لژیون 2 و مسافر عباس رابط سایت لژیون 15

عکس و تنظیم: مسافر مهدی


نمایندگی کاسپین


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
عقیل لژ یون ۱۱ دوشنبه 21 مهر 1399 08:43
خسته نباشید خدمت دوستان
امیر صادق لژیون پنجم یکشنبه 20 مهر 1399 08:55
سلام و خدا قوت به خدمتگذاران سایت براتون آرزوی سلامتی دارم
حسین گره ای ل۱۴ جمعه 18 مهر 1399 11:43
خسته نباشید به این عزیزان.
نوراله لژیون ۲ جمعه 18 مهر 1399 01:12
بسیار زیبا مرسی
مسافر امید بیگدلولژیون 8 پنجشنبه 17 مهر 1399 09:39
خداقوت عزیزان
رضاحقگورهجوی اقارضا پنجشنبه 17 مهر 1399 06:37
سلام وخداقوت به عزیزان
نقی رهجواقارضا چهارشنبه 16 مهر 1399 23:31
عالی بودخداقوت به همه عزیزان
مسافر جواد کاسپین چهارشنبه 16 مهر 1399 23:10
عالی بود خدا قوت به همه این عزیزان که پیام درمان و سلامتی و رسیدن به ارامش رو در قالب این گفتگو ها به اشتراک گذاشتند

سپاس
رهجوی حمید اقا جواد چهارشنبه 16 مهر 1399 22:22
تشکر ازاستادعزیزم محمداقاومحمد عزیز اقا ابراهیم ومجیدعزیز.بسیارلذت بخش بود.مجیدجان خیلی خوشحالم امیدوارم درقله رهایی ببینمت.تشکر ازاقامهدی بابت مصاحبه لذت بخش
عیسی ل ۱۵ چهارشنبه 16 مهر 1399 20:44
باسلام وخداقوت به مصاحبه شوندگان ومصاحبه کننده گان ورابطین لژیونها خیلی عالی بود موفق باشید.
مسافر کامبیزلژیون14 چهارشنبه 16 مهر 1399 18:20
عالی بود
مسافر داود لژیون هشتم چهارشنبه 16 مهر 1399 17:54
سلام به همه دوستان و ارزوی موفقیت
مسافر رمضان لژیون یازدهم چهارشنبه 16 مهر 1399 17:08
سلام و خدا قوت خیلی عالی و آموزنده بود
اصغر لژیون یکم چهارشنبه 16 مهر 1399 17:05
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز بسیار عالی انشالله همیشه موفق باشین
مسافر مجتبی. مافی لژیون8 چهارشنبه 16 مهر 1399 15:09
سلام عالی بود سپاسگزارم
حسین کاظمی ل ۱۴ نمایندگی کاسپین چهارشنبه 16 مهر 1399 14:41
سلدم و خداقوت میگم به تمام اعضای لژیون پنجم
علی 107لژیون2 چهارشنبه 16 مهر 1399 14:34
خسته نباشید به همه عزیزان لژیون پنجم و خدا قوت به استاد عزیزم اقا محمد مصاحبه های عالی بود
رضاسبزعلی زاده چهارشنبه 16 مهر 1399 14:25
خدا قوت عالی بود
مسافرمصطفی لژیون دوم چهارشنبه 16 مهر 1399 12:22
مصاحبه جالب و خواندنی بود، خداقوت به اعضای سایت
جفرلژیون14 چهارشنبه 16 مهر 1399 11:55
عالی بود
جفرلژیون14 چهارشنبه 16 مهر 1399 11:55
عالی بود
عباس ل ۱۵ کاسپین چهارشنبه 16 مهر 1399 11:01
سلام و خدا قوت مصاحبه ها بسیار عالی و آموزنده موفق باشید
مسافر وهاب ل یکم نمایندگی کاسپین چهارشنبه 16 مهر 1399 10:28
خدا قوت به آقا مهدی و دوستان گرامی
حامد رهجوی آقا عطا لژیون 12 چهارشنبه 16 مهر 1399 08:51
,مصاحبه دلچسبی بود ، ممنون از عزیزان زحمتکش سایت
مسافر مهدی لژیون سوم چهارشنبه 16 مهر 1399 08:39
مصاحبه بسیار خوبی بود سرشار از تجربه و آموزش، با آرزوی رهایی برای آقا ابراهیم و آقا مجید عزیز.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات