لژیون سردار فرصتی برای جبران خسارت
چهارشنبه 30 مرداد 1398 ساعت 09:51 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسن | ( نظرات )
مصاحبه دل نشینی داشتیم با کمک راهنمای محترم آقا عطا عضو لژیون سردار که عضویت در لژیون سردار را پرداخت بخشی از بدهی خود به کنگره 60 و کائنات تقلی کردند از شما دعوت می نماییم با ما در ادامه این مصاحبه همراه شوید.

سلام لطفاً به‌رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان عطا هستم مسافر، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک و الکل با 8 سال تخریب وارد کنگره شدم با داروی OT با روش DST باراهنمایی آقا سجاد 4 سال و 9 ماه است از بند مواد رها هستم و ده ماه سفر سیگار کردم باراهنمایی آقای خدامی در حال حاضر 4 سال و 6 ماه از بند نیکوتین آزاد و رها هستم.

لطفاً خدمت‌هایی که در کنگره داشتید را برای ما بگویید.

من در ابتدا در سفر اول خدمت در نشریات را آغاز کردم و بعد کمک راهنما و مسئول سایت نمایندگی کاسپین قزوین به مدت دو سال بوده‌ام و در حال حاضر دستیار دیده بان و عضو لژیون سردار هستم.

چطور شد با کنگره آشنا شدید؟

از طریق تلویزیون آشنا شدم یک برنامه ای آقای علی جلالی داشتند که من برای بار اول آنجابا کنگره آشنا شدم و چون ایشان کتاب 60 درجه را معرفی کردند من یک سرچ در اینترنت کردم و یک مقاله از آقای مهندس دیدم و یک سال بعد آدرس نمایندگی هیدج را پیدا کردم و سفر خود را آغاز کردم.

با توجه به این‌که شما سفر اول را تمام کرده و در آزمون کمک راهنمایی قبول‌شده بودید و مجبور به نقل‌مکان به قزوین شدید، در ابتدا،مراجعه به نمایندگی قزوین و جدا شدن از دوستان و راهنما برایتان سخت نبود؟

بله این خیلی طبیعی است انسان جایی که به رهایی می‌رسد را خیلی دوست دارد ولی من چون به دلیل شرایط کاری مجبور بودم به قزوین بیایم؛ ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که من معتقدم انسان دائم در حال عبور است و انسان نباید دل ببندد چون دائم در حال گذر است.


با توجه به این‌که جنابعالی دستیار دیده بان هستید از حس و حال جلسات با دیده بان ها و آقای مهندس برای ما بگویید.

ما با آقای مهندس جلسات مستقیم نداریم و بعد اگر امتحان یا کاری باشد آقای تراب خانی از ما می‌خواهند برای هماهنگی مراجعه نماییم در غیر این صورت‌ جلسات ما به‌صورت غیرحضوری و از راه دور است اما جلساتی که من به نمایندگی‌های مختلف مراجعه می‌نمایم سرشار از انرژی است چون با کمک راهنماها تبادل‌نظر داریم و خیلی آموزش برای من دارد.

شما خیلی قانونمند هستید و به‌شدت پایبند به حرمت‌های کنگره 60 هستید آیا قبل از کنگره هم به این اندازه قانونمند بوده‌اید؟

مطمنا من اگر قانونمند بودم دچار بی‌تعادلی‌ها نمی‌شدم و من از وقتی وارد لژیون شدم و با شنیدن سی‌دی‌ها آقای مهندس تصمیم گرفتم به صحبت‌های راهنمای خود گوش بدهم چون قبل از کنگره به حرف احدی گوش نمی‌دادم و مسیر خود را می‌رفتم و این تصمیم را گرفتم به حرف آقا سجاد گوش دهم و همان من را نجات داد و باعث شد آرام‌آرام در مسیر قرار بگیرم.

شما عضو لژیون سردار هستید با توجه به شرایط حاکم بر جامعه گذشت کردن از 6 میلیون سخت نیست؟

من در مورد بخشش نگاهم این است که من بدهی خود را پرداخت می نمایم، انسان وقتی بدهکار است و بخشی از بدهی خود را می‌دهد نه‌تنها سخت نیست بلکه بسیار شیرین و لذت‌بخش است و خوشحال می‌شود و نگاه من هم به این قضیه اینگونه بود.من اعتقاددارم میلیاردها تومان به کائنات و کنگره 60 بدهکار هستم و با پرداخت این مبلغ شاید به‌اندازه سرسوزن از بدهی خود را پرداخت کردم.

برای ما توضیح دهید بدهی به کنگره 60 را که بالا مطرح کردید چه بوده است؟

این بدهی خیلی چیزها بوده است، در هر ثانیه از زندگی من مدیون کنگره هستم. بهبود روابط من با همسرم و خانواده ام و نحوه پول درآوردن من خیلی فرق کرده و درست و بهتر شده است، و زندگی که من الان دارم هیچ ربطی به گذشته ندارد و این بدهی من هست.

ما اعتقاد داریم وقتی گذشت می‌کنیم چند برابر آن مبلغ برگشت می‌خورد، آیا این در مورد شما هم صادق بود؟

قطعاً همین‌طور است با پرداخت پول به کنگره 60 ما بدهی خود را به کل کائنات و هستی پرداخت می‌کنیم، از طرف دیگر ما یک قانونی داریم به نام عمل و عکس‌العمل و هر چیزی دو جنبه دارد،یک نگاه خود من که کاری را انجام می‌دهم و یک نگاه خداوند و هستی و کائنات هست اگر نگاه من این است که من می‌بخشم تا چند برابر برگردد نگاه کاملی نیست ولی وقتی من بگویم بدهی خود را می‌دهم نگاه کامل‌تری هست و خداوند این قانون عمل و عکس والعمل را پیاده خواهند کرد و قطعاً بازمی‌گردد.

شما سال گذشته در اردو شرکت کرده‌ بودید ،خاطره ای از این اردو دارید که برایمان تعریف کنید؟

 در چادری که مستقر کرده بودیم با 4 نفر هم چادری بودیم و یکی از دوستان کمی نامرتب بود شب‌ها دیر می‌آمد و صبح رختخواب‌های خود را جمع نمی‌کرد و این من را اذیت می‌کرد و من روزهای اول خیلی سخت کنار می‌آمدم ولی یکی دیگر از هم چادرهای ما رختخواب‌های او را جمع کرد من کمی شکایت کردم که چرا این دوست ما اذیت می‌کند ولی جوابی که شنیدم برایم جالب بود که ما باید با اطرافیان خود کنار بیایم هر کس یک ایرادی دارد و این من را به فکر برد و من با آن شخص نامرتب سرد برخورد می‌کردم ولی یکی دو بار که ما رختخواب و وسایل او را جمع کردیم خودش شروع کرد به مرتب شدن درواقع وقتی من حس خود را تغییر دادم او هم‌تغییر کرد و این آموزش بزرگی بود برای من که با تغییر خودم دیگران هم‌ تغییر می کنند.

با توجه به این‌که شما مسئول سایت قزوین بودید و امسال سال معرفی کنگره در فضای مجازی است از تأثیر سایت یک شعبه برای خواننده‌های ما بگویید.

سایت هر شعبه ویترین یک شعبه است یعنی من به‌عنوان دستیار دیده بان وقتی می‌خواهم به یک نمایندگی مراجعه کنم از قبل سایت آن شعبه را بررسی و حال و هوای شعبه را کاملاً دریافت می کنم؛ما وقتی ویترین مغازه ای را می بینیم تصمیم می گیریم که وارد آن مغازه شویم یا نه و با توجه به این‌که خیلی‌ها از طریق سایت با کنگره 60 آشنا می‌شوند چون زمان و عصر ارتباطات است دیگر زمان پست و چاپار و اسب نیست و می‌توان به‌راحتی با اینترنت به هر چیزی دسترسی پیدا کرد و این دقیقا هدف ما است که با اینترنت کنگره 60 را به سرتاسر دنیا معرفی کنیم من فکر می‌کنم سایت خیلی مؤثر است و ما اگر این فضای مجازی را نداشتیم شاید 100 سال معرفی کنگره به دنیا عقب می‌افتاد.

با توجه به این‌که نزدیک گل‌ریزان هستیم لطفاً اگر توصیه‌ای دارید بفرمایید.

اخیراً یک مطلب می‌خواندم از یک شخص ثروتمند این شخص اصلاً داری دین خاصی نبود و در کتاب خود خیلی تأکید بر بخشش داشت و برای من جالب بود این توصیه او و این کتاب در مورد پول‌سازی و ثروتمند شدن بود و ایشان بخشش را خیلی لازم و واجب می‌دانستند و ایشان دو نفر را می‌شناخت و مقایسه می‌کرد که یکی از این افراد خیلی پولدار بود و دائم توصیه بر بخشش داشتند و نکته جالب که این کتاب داشت این بود که این شخص به تجربه به این نتیجه رسیده بودند که هر وقت نیاز مالی داشتید نتوانستید چیزی را که نیاز دارید،تهیه کنید همان چیز را ببخشید بعد از یک مدت خروارها از همان چیز به سمت شما جاری می‌شود و توصیه من به دوستان این است که ما باید پایه‌های مالی را محکم نماییم و این دیدگاه قبل از کنگره من نبود و این را افتخار می‌دانستم اگر کفش من پینه داشت و تقلید از بزرگان خود می‌دانستم ولی در کنگره متوجه شدم در جهل کامل به سر می‌بردم و متوجه شدم پول برگ خرید اصلی قدرت است و تا پول نباشد توان این آموزش‌ها را نداریم و همیشه توصیه می‌کنم شما باید دائماً دنبال آگاهی و معرفت و ثروت باشید و مرتب کتاب بخوانید و آموزش ببینید ولی یکی از راه‌های ثروت بخشش است و هیچ‌گاه وعده خداوند دروغ نیست.

حرف آخر:

تشکر می‌کنم از شما به خاطر سؤال‌های خوب و جامع و خدا قوت می گویم به همه خدمت گذاران کنگره 60.

ممنون بابت وقتی‌که به ما دادید.

تهبه و تنظیم: مسافر حسن لژیون هشت

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جمعه 1 شهریور 1398 09:34
خدا قوت به این همت
خدا قوت به این جدیت
خدا قوت به این انسانیت... .
آقا عطا پایدار باشید.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 21:20
خداقوت آقاعطا افتخارمیکنم رهجوی شماهستم مصاحبه پرمحتوایی بود بهترینها رابرای شما آرزومندم
مصطفی رهجوی حمید آقا پنجشنبه 31 مرداد 1398 12:13
چقدر لذت بخش است کنا استادانی چون آقا عطا بودن و آموزش گرفتن و چقدر خوشبختی ؛ پیدا کردن این عزیزان بواسطه کنگره؛ خدایا سپاس از این همه لطف ومحبت
خدیجه همسفر جواد پنجشنبه 31 مرداد 1398 11:21
آقا عطا مصاحبتون سرشار از آموزش بود خداقوت خدمت شما و اعضای سایت پایدار باشید
محسن لژیون پنجم پنجشنبه 31 مرداد 1398 08:57
استاد عزیز آقا عطا همیشه کنار شما آموزش گرفتم و خیلی خوشحالم که شما در جایگاهای مختلف خدمتی در کنگره می بینم و این باعث افتخار است خدا قوت

حسن جان ممنون و خدا قوت
هم سفر حمیده لژیون 11 پنجشنبه 31 مرداد 1398 00:06
ببخش مال و مترس از کمی که هر چه دهی

جـزای آن بـه یـکـی ده ز دادگــر یــابـی

درود بر شما کمک راهنمای محترم، زیر سایه الطاف الهی باشید. خدا قوت به اعضای محترم سایت
مسافر عطا چهارشنبه 30 مرداد 1398 23:48
تشکر و ممنون ز نظر لطف دوستان و همسفران محترم.
مسافر مهدی لژیون سوم چهارشنبه 30 مرداد 1398 22:22
بسیار زیبا و آموزنده بود... آقا عطا من معنی واقعی بخشش رو از شما یاد گرفتم و همیشه بابت آموزش هایی که به من آموختید قدر دان شما هستم..
ممنون از آقا حسن عزیز بابت مصاحبه زیبا و عالیشون
مسافر جواد چهارشنبه 30 مرداد 1398 21:09
همیشه خدا را شکر میکنم که به کنگره60 راه یافتم و استادی مثل شما دارم . کسی که به قوانین هستی احترام می گذاره و اون ها را اجرا میکنه و همیشه در تلاشه که در صراط مستقیم گام برداره . ممنون از شما به خاطر تمام زحماتی که در این مسیر متحمل میشد تا یک نفر از دنیای تاریک اعتیاد خارج بشه و درک کنه که بهترین هدیه خداوند زندگی و خود حیات است که در اختیار انسان گذاشته تا در این حیات به تعالی برسه .
امید وار هستم گه گام های خودم رو هر روز استوار تر در این مسیر قرار بدم و رهجوی خوبی برای شما باشم . با تمام وجود شما را دوست دارم .

حسن جان گفتگوی خوبی بود ممنون از شما
همسفر فاطمه لژیون 8 چهارشنبه 30 مرداد 1398 20:48
همیشه جدیت و کوشا بودن اقا عطا قابل ستایش هست مرسی از مصاحبه زیبا
وهابب ل.یکم،کاسپین(قزوین) چهارشنبه 30 مرداد 1398 14:37
مصاحبه بسیار عالی بودو مثل همیشه آموزنده
خدا قوت به حسن عزیز
همسفر فاطمه چهارشنبه 30 مرداد 1398 14:07
خدا قوت به استاد امیدوارم همیشه موفق باشید خدا قوت به اعضای سایت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic